Wybory uzupełniające do Senatu- 6 marca 2016

0

Prezydent Andrzej Duda wydał postanowienie w sprawie wyborów uzupełniających do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Zgodnie z nim wybory w okręgu nr 59 odbędą się 6 marca 2016 roku.

Wybory uzupełniające są konieczne ze względu na wygaśnięcie mandatu senatora Bohdana Paszkowskiego, który został wybrany na stanowisko wojewody podlaskiego. Do urn ponownie wybiorą się mieszkańcy powiatów: grajewskiego, kolneńskiego, augustowskiego, łomżyńskiego, suwalskiego, zambrowskiego, sejneńskiego, monieckiego i miast na prawach powiatu, tj. Łomży oraz Suwałk.

Wybory w okręgu nr 59 odbędą się 6 marca bieżącego roku. Postanowienie Prezydenta RP ukazało się w Dzienniku Ustaw 4 stycznia.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress