Wygraj jeden z 5 zestawów ubrań i akcesoriów w konkursie Galerii Bursztynowej!

3

Największe w promieniu 120 km centrum handlowe ogłosiło konkurs. Wystarczy odrobina kreatywnego myślenia, aby wygrać jeden z 5 zestawów ubrań i akcesoriów o wartości kilkuset złotych.

Zadaniem uczestników konkursu pn. „Wygraj jedną z naszych stylizacji”  jest ocena jednego lub maksymalnie dwóch zestawów ubrań i akcesoriów spośród pięciu stylizacji, które przygotowała stylistka Agata Bałdyga, właścicielka marki Doradca Stylu.  Konkursowe stylizacje zostały opublikowane na facebookowym profilu Galerii Bursztynowej i tam należy dokonać swoich wpisów.

Uczestnik w swojej opinii powinien uwzględnić odpowiedzi na pytania: Który produkt najbardziej przyciągnął Twoją uwagę i dlaczego? Na jaką okazję wykorzystałabyś wybraną stylizację? W przypadku, gdy uczestnikiem jest mężczyzna: Na jaką okazję zaproponowałbyś swojej wybrance daną stylizację?

Autor najbardziej pomysłowego i kreatywnego wpisu otrzyma w nagrodę opisaną przez siebie stylizację o wartości kilkuset złotych. Konkurs trwa do 27 lipca br. do północy!

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl

 

Udostępnij:

3 komentarze

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x