Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia

0

Zarząd Powiatu Grajewskiego działając na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2021 r. poz. 1899) informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grajewie przy ul. Strażackiej 6B w dniach 17.11.2021 r. – 07.12.2021 r. wywieszono na tablicy ogłoszeń wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w trybie bezprzetargowym, położonej na terenie obrębu ewidencyjnego Łazarze gmina Rajgród i wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany, położonej na terenie obrębów Wojdy, Karwowo i Rajgród.

Bliższe informacje dotyczące przedmiotów zbycia można uzyskać w pokoju Nr 11 Starostwa Powiatowego w Grajewie (od poniedziałku do piątku w godzinach 730 – 1530) lub telefonicznie 86 273 84 88.

STAROSTA

Waldemar Remfeld

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress