Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w budynku dworca PKP

0

W dniu 28 października 2019 roku została podpisana umowa na wykonanie robót montażowych na inwestycji „Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej w budynku dworca PKP przy ulicy Kolejowej w Grajewie” pomiędzy Powiatem Grajewskim, reprezentowanym przez p. Waldemara Remfelda – Starostę Powiatu Grajewskiego i p. Tomasza Cebelińskiego – Wicestarostę a firmą ALUWER Sp. z o.o. reprezentowaną przez p. Andrzeja Morchal – Prezesa Zarządu i p. Jerzego Siemieniuka – Wiceprezesa Zarządu.

Zadanie obejmuje wymianę istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej na aluminiową na parterze obiektu – 6 szt. okien o wymiarach zewnętrznych 1650 x 3550, 3 szt. okien o wym. 1850 x 3550, 4 szt. 1850 x 4500 oraz 2 szt. drzwi o wym. zewn. 1850 x 4750 i 2 szt. o wym. 1850 x 5600. Zastosowane profile aluminiowe powinny mieć kształt tłoczenia zaokrąglony nawiązujący do okien drewnianych, z ramą o szr. 75 mm, szklone dwukomorowymi pakietami szybowymi, niskoemisyjnymi o zgodnym z obowiązującymi warunkami techn. współczynniku przenikania ciepła.

Koszt inwestycji wynosi 651 900,00 zł. Inwestycja w całości zostanie sfinansowana z dotacji celowej.

Prace związane z niniejszą inwestycją powinny zakończyć się w terminie do dnia 16 grudnia 2019 r.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress