Wypadek drogowy w Grajewie

3

Wczoraj w Grajewie, na ul. Piłsudskiego doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem oraz jego pasażerka z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Grajewscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj, po godzinie 18–tej dyżurny grajewskiej komendy Policji został powiadomiony że, na ul. Piłsudskiego doszło do wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący samochodem Subaru, 41-letni mieszkaniec Grajewa, wyjeżdżając z ulicy Sportowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas przejeżdżania przez skrzyżowanie ulic i doprowadził do zderzenia z motocyklem. Kierujący jednośladem 32-letni mieszkaniec Sokółki oraz 26-letnia pasażerka motocykla z obrażeniami ciała zostali przewiezieni karetką do szpitala. Teraz grajewscy policjanci szczegółowo ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: www.podlaska.policja.gov.pl

Udostępnij:

3 komentarze

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress