Wypadek motocyklisty

1

Dziś (16.03.2019 r.) około godziny 16.00 na skrzyżowaniu ul. Kilińskiego z ul. Senatorską doszło do zderzenia motocykla z nissanem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca nissanem wymusiła pierwszeństwo na motocykliście. Poszkodowany motocyklista został przewieziony do szpitala. Na miejscu zdarzenia JRG Grajewo, OSP Szczuczyn, Pogotowie.

Udostępnij:

Jeden komentarz

  1. Bike rider-Luke dnia

    Zawsze winni motocykliści…w naszym mieście wymuszanie pierwszeństwa jest nagminne, szczególnie w miejscach: wyjazd z Gumiennej na Sobieskiego, czy też z Sobieskiego do ulicy Wąsoskiej….Nie wspominając o skrzyżowaniu przy urzędzie gminy, tam połowa urządza sobie eldorado, o „patelniach” jeżdzących przez centrum miasta nie wspomnę.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress