Wyróżnienie dla Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie

0

Drodzy czytelnicy i użytkownicy, z przyjemnością informujemy, że podczas Konferencji Bibliotek Publicznych województwa podlaskiego „Ślady sławnych Polaków – jubilaci 2017 roku w bibliotekach”, która odbyła się 18 października 2017 r. (środa) w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej w Białymstoku rozstrzygnięto konkurs na najciekawsze inicjatywy bibliotek województwa podlaskiego, akcentujące jubilatów 2017 roku. Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie zdobyła wyróżnienie ww. konkursie. To kolejny sukces naszej placówki.

Szczuczyńska biblioteka już od paru lat z powodzeniem uczestniczy w konkursach organizowanych przez Książnicę Podlaską w których zdobywa czołowe miejsca m.in. pierwsze miejsce w konkursie ”Biblioteka dla seniorów, seniorzy dla bibliotek” w 2014 roku, pierwsze miejsce w konkursie ”Annales bibliotek, czyli opowieść o minionych dziejach obrazem malowana” w 2015 roku, pierwsze miejsce w konkursie „Biblioteka w edukacji – edukacja w bibliotece” w 2016 roku.

Andrzej Kosmowski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress