Wyróżnienie dla gra terenowej „Literacki Matrix” Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie

0

Gra terenowa „Literacki Matrix” Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na najlepszy pomysł promujący czytelnictwo „Zwyrtała 2021” organizowanego w ramach Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej „Rabka Festival 2021”.

Serdecznie dziękujemy jury konkursowemu w składzie: Anna Janus-Sitarz, Grzegorz Leszczyński i Konstanty Przybora za docenienie naszej autorskiej gry!

Gratulacje i wyrazy uznania ślemy innym nagrodzonym i wyróżnionym bibliotekom i fundacjom:

Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rumii, Fundacji Burza Mózgów, Miejskiej Bibliotece Publicznej  w Rawie Mazowieckiej, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kielcach.

Organizatorem Konkursu jest Agencja Promocyjna OKO Iwona Haberny działająca we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Rabce – Zdroju, Centrum Badań Edukacyjnych  i Kształcenia Ustawicznego na Wydziale Polonistyki Uniwersytet Jagielloński i Uzdrowisko Rabka.

LITERACKI Matrix” to gra terenowa, którą zrealizowaliśmy podczas Kulturalnych Wakacji edycji 2020 organizowanych przez Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x