Wystawa Jasnowidze w BCK w Szczuczynie

0

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych a w szczególności dzieci i młodzież szkolną wraz z opiekunami do zwiedzania wystawy JASNOWIDZE, którą gościmy w naszej siedzibie. Jest to pokonkursowa wystawa prac trzeciej edycji międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci Wydawnictwa Dwie Siostry.

54 obrazy różnej wielkości, które charakteryzuje wielka kreatywność, niekonwencjonalne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, niesamowita paleta kolorów, niebywały humor i bogactwo tematyczne!

Wystawie towarzyszy egzemplarz książki pop-up , która jest dowodem na to, że czytać można w sposób wielowymiarowy, zdecydowanie ciekawy i pełen emocji, gdyż trudno przewidzieć co się kryje każda strona tej książki!

Wystawa eksponowana jest w holu wystawienniczym w naszej siedzibie do końca maja br.

Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress