Wzmożone kontrole drogowe w powiecie grajewskim

0

Przed nami ostatnie tygodnie wakacji. Niektórzy zakończyli letnie podróże, dla części urlopowiczów okres wakacyjnych wyjazdów dopiero się rozpocznie. Dlatego grajewscy policjanci ze szczególnym nasileniem dbają o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, podróżujących drogami powiatu. Nie ma taryfy ulgowej dla piratów drogowych nie przestrzegających ograniczeń prędkości czy wyprzedzających „na trzeciego”. Warto więc podczas wakacyjnych podróży zdjąć nogę z gazu, tym samym uniknąć przykrych konsekwencji prawnych nieprzestrzegania przepisów drogowych, ale przede wszystkim bezpiecznie dojechać do celu.

Grajewscy policjanci apelują do kierowców o zdjęcie nogi z gazu oraz o zachowanie ostrożności i rozwagi podczas jazdy. Kilka minut dłuższej, ale bezpieczniejszej jazdy może decydować o życiu naszym i innych uczestników ruchu drogowego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress