Wzorcowe ,Pożegnanie Lata2021”

0
,,Wymarzona pogoda”, ,,liczne atrakcje”, ,,wspaniała muzyka” oraz ,,rodzinna atmosfera”. Są to jedne z licznych pozytywnych określeń uczestników imprezy plenerowej, która odbyła się w dniu 27 sierpnia br przy Grajewskeij Izbie Historycznej.
Symbolicznego otwarcia dokonał p. Tomasz Dudziński, dyrektor ,,Grajewskiego Centrum Kultury” życząc zebranym wspaniałej zabawy oraz odpoczynku- jak najbardziej była to skromna zapowiedź tego co niebawem miało nastąpić- a atrakcji muzycznych, licznych konkursów, możliwości skosztowania lokalnej gastronomii, uczestnictwa w warsztatach rodzinnych nie brakowało.
Już pierwsze piosenki w wykonaniu zespołu ,,Bazyleek” pokazały, iż Grajewianie potrafią wspólnie bawić się, śpiewać oraz aktywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Mało znane piosenki typu ,,Bezbronne serce” ,,Zimny łokieć” ,,Rollercoaster” trafiły w gusta uczestników w taki sposób, iż sam Dawid Bazga (,,Bazyleek”) był zaskoczony pozytywnym odbiorem- Wykonawca twierdził, iż każdy koncert jest zupełnie inny ale akurat ten jest wyjątkowy: liczne bisy, wspólne śpiewanie z publicznością oraz długa kolejka chętnych do zrobienia wspólnego zdjęcia z Artystą zaskoczyły samego Wykonawcę jak i Organizatorów.
Drugim Artystą który jeszcze bardziej zachęcił do współpracy był Piotr Kołaczyński, bardziej znany jako ,,Miły Pan’„- swoją karierę rozpoczął jako uczestnik programu ,,Disco Star”. Niestety jego występ nie został pozytywnie oceniony co nie wpłynęło na osiągniecie popularności jako gwiazda muzyki tanecznej. Wręcz przeciwnie: piosenki Jego autorstwa nalezą do najchętniej oglądanych na portalach social-media a każdy występ Wokalisty jest gwarantem dobrej zabawy dla publiczności. Ewidentnym przykładem były utwory ,,Królowa”, ,,Hop Hop” oraz ,,Małolatki”. Zupełnym zaskoczeniem było wspólne wykonanie utworu ,,Musisz się starać”- piosenka pierwotnie wykonywana w duecie, w przypadku grajewskiej imprezy, została wykonana łącznie z kilkutysięczną publicznością – Niemożliwe? Jak najbardziej możliwe, sam ,,Miły Pan” po swoim koncercie potrzebował odpoczynku.
,,Jeszcze nigdy nie byłem tak pozytywnie zmęczony ale warto było”- Grajewo potrafi się bawić i warto śpiewać dla Grajewian”-wspominał w rozmowie z Organizatorami.
Ostatnim ale najdłużej oczekiwanym zespołem byli ,,Piękni i Młodzi„- trio Daniel Biczak- Magda Narożna- Daniel Wilczewski. Historia zespołu sięga roku 2012 a grupa już posiada hity typu ,,Niewiara” oraz ,,Tak już bez ciebie”. Liczba wyświetleń na jednym z postali social-media wynosi 61 milinów odsłon. Pierwsze koncerty (jeszcze w starym skaldzie) odbywały się podczas wesel oraz imprez okolicznościowych. Przepustką do prawdziwej kariery okazał się występ w programie ,,Must Be The Music”. Ten fakt stał się źródłem sukcesu a zespól w bardzo szybki sposób został gwiazdą: żadne wesele, studniówka, impreza firmowa nie mogła odbyć się bez hitów tego zespołu. Od tego momentu skład zespołu był zapraszany do stacji telewizyjnych, radiowych na liczne wywiady a każdy koncert nie mógł odbyć się bez udziału ,,Pięknych i Młodych”. Wówczas, zespół momentalnie stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych gwiazd- w ciągu roku zespól potrafi zagrać nawet 300 koncertów. A najważniejszą ciekawostką jest pochodzenie- zespół pochodzi spod Łomży.
Mimo dość późnej pory (godz 22.00) grajewska publiczność pozytywnie zaskoczyła także i ten zespół znajomością repertuaru oraz wspólnym śpiewem. Zarówno nowe jak i starsze piosenki okazały się bardzo łatwym sposobem do wspólnego spędzenia wolnego czasu dla mieszkańców okolicznych miast.
Organizatorami koncertu z okazji ,,Zakończenie Lata 2021” było Grajewskie Centrum Kultury oraz Miasto Grajewo.
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress