X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

0

Wczoraj (20.06.2023 r.) na terenie Transgranicznego Centrum Dialogu Kultur w Szczuczynie, odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Wydarzenie od przywitania gości rozpoczął Burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński. Przebieg zawodów oraz zasady jego przeprowadzenia przedstawił st. kpt. Jarosław Szeszko Komendant Powiatowy PSP w Grajewie. Głos zabrał także Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, który podziękował członkom drużyn za ich aktywną postawę, chęć przynależności do MDP oraz życzył każdemu powodzenia w turnieju.

W zawodach udział wzięło 12 drużyn, które wystartowały w kategorii chłopców i mieszanej (9 zespołów) i w kategorii dziewcząt (3 zespoły). Wśród przedstawicieli Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych były: Szczuczyn, Niedźwiadna, Grajewo, Białaszewo, Ciemnoszyje, Boczki-Świdrowo, Klimaszewnica, Rajgród, Woźnawieś i Wąsosz. Walka była zacięta, ale punktacja ogólna z przeprowadzonych konkurencji wyłoniła zwycięzców, którymi zostały drużyny: w kategorii chłopców i mieszanej I miejsce – MDP Wąsosz, II miejsce – MDP Szczuczyn i III miejsce – MDP Boczki-Świdrowo, w kategorii dziewcząt natomiast I miejsce – MDP Wąsosz, II miejsce – MDP Niedźwiadna i III miejsce – MDP Klimaszewnica.

Puchary, nagrody wraz z gratulacjami wręczali przedstawiciele Gmin, Komendy Powiatowej PSP w Grajewie oraz Powiatu Grajewskiego.

Organizatorem wydarzenia byli: Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Grajewie, Komenda Powiatowa PSP w Grajewie i Gmina Szczuczyn. Nagrody dla każdej z drużyn biorących udział w zawodach ufundowały gminy z terenu powiatu grajewskiego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych zawodach.

Więcej zdjęć dostępna jest na portalu Facebook Powiatu Grajewskiego: https://www.facebook.com/PowiatGrajewski/

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress