XIII Turniej Piłki Nożnej im. Emila Świderskiego

0

Dnia 15.08.2023r. na boisku i orliku przy Hali Sportowej (ul. Grunwaldzka 2) w Szczuczynie odbył się XIII Turniej Piłki Nożnej im. Emila Świderskiego. Turniej na bieżąco komentował Janusz Marcinkiewicz – kierownik Miejskiego Domu Kultury i Sportu w Szczuczynie.

Po zaciętych meczach a grano systemem „każdy z każdym” kolejność zajętych miejsc wyglądała następująco:

I miejsce dla drużyny Przyjaciół Emila
II miejsce dla drużyny Promil Szczuczyn
III miejsce Biała Piska
IV miejsce dla drużyny z Drygał
V miejsce dla drużyny GRAJEWO FC KONKRET

Puchary turniejowym drużynom wręczyli: Bożena Świderska, Janusz Marcinkiewicz, Tadeusz Kozikowski, Arkadiusz Kozikowski, Bolesław Ruszczyk.

Wszystkim zawodnikom należą się serdeczne podziękowania za grę fair play podczas turnieju i uczestnictwo w tym jakże ważnym wydarzeniu dla rodziny, przyjaciół i znajomych śp. Emila.
Emil był młodym i utalentowanym zawodnikiem klubu sportowego Wissa Szczuczyn. Pamiętnego dnia, 14 sierpnia 2010 roku (sobota) Emil uczestniczył w inauguracyjnym meczu III ligi w Grajewie, gdzie jego rodzimy klub Wissa grał z Mrągowią Mrągowo. W 40 minucie Emil zasłabł i został zmieniony. Z boiska zabrało go pogotowie ratunkowe. Zmarł w niedzielny poranek ku rozpaczy rodziny, przyjaciół, znajomych i całego środowiska piłkarskiego.

Serdeczne podziękowania należą się osobom i instytucjom, które wsparły organizację turnieju: Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie, Bank Spółdzielczy w Szczuczynie, Rodzina Świderskich, Urząd Miejski w Szczuczynie, sklep Arhelan Burzyńscy Bielsk Podlaski Placówka w Szczuczynie, Powiat Grajewski, Świat Alkoholi w Szczuczynie, Adam Jóźwik, Piekarnia Mieńkowscy Grabowo.

Organizatorzy:
Miejski Ludowy Klub Sportowy „WISSA”
Rodzina Świderskich
Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie
Urząd Miejski w Szczuczynie
Powiat Grajewski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress