XLIV Konkurs Piosenki

0

XLIV Konkurs Piosenki

W dniu 25 czerwca 2022 roku odbył się organizowany przez Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie XLIV Konkurs Piosenki. W konkursie uczestniczyli przedstawiciele z Grabowa, Brzeźna, Niedźwiadnej, Prostek, Wąsosz i Szczuczyna.
Konkurs zainaugurowała występem poza konkursem siedmioletnia Maja Krasińska z GOK w Grabowie. Komisja w składzie: Marianna Ostrowska, Barbara Paszkowska i Mateusz Laszczkowski po wysłuchaniu wykonawców przyznała nagrody w następujących kategoriach wiekowych:
I. Kategoria 9-12 lat:
1. Oskarowi Sobeckiemu – Szczuczyn
2. Natalii Kreska – Szczuczyn
Korneli Cwalina – Grabowo
3. Magdalenie Galanty – Szczuczyn
Julii Karwowskiej – Grabowo.
II. Kategoria 13 – 16 lat
1. Nikoli Kondratowicz – Prostki
2. Beacie Berć – Niedźwiadna
3. Wiktorii Sienkiewicz- Grabowo.
III. Kategoria +16 lat:
1. Klaudii Borys – Brzeźno.
wyróżnienie: Mateuszowi Ladzińskiemu.
Zwycięzcy otrzymali statuetki oraz okolicznościowe dyplomy ufundowane przez BCK w Szczuczynie, które wręczali dyrektor BCK Janusz Siemion i kierownik MDKiS Janusz Marcinkiewicz. Koordynatorem konkursu oraz prowadzącym był Andrzej Szabelski BCK.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Szabelski/Anna Chmielewska

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress