,,XVI Grajewska Biesiada Literacka”

0

Różne są rodzaje miłości i to właśnie niej była poświęcona XVI Grajewska Biesiada Literacka, która odbyła się 26 września br. w Grajewskim Centrum Kultury, a której organizatorami byli: GCK i Eko-Dom Sp.z o.o. w Grajewie.

W ramach spotkania, które poprowadziła p. Lucyna Bagińska zebrani uczestnicy mieli możliwość wysłuchania utworów literackich i piosenek dotyczących tego najpiękniejszego na świecie uczucia. Poszczególne części literackie rozdzielały przerywniki taneczne.

Zmysłowe tango i rumbę zaprezentowali instruktorzy tańca towarzyskiego GCK – Karolina Poniatowicz i Dariusz Jabłoński. Są oni doświadczonymi instruktorami tańca towarzyskiego, choreografami oraz tancerzem KTT „Kadryl” Białystok, wielokrotnie nagradzanymi w turniejach tańca w kraju i za granicą. Posiadają najwyższą światową klasę taneczną „S” w kategorii tańców latynoamerykańskich oraz klasę taneczna „A” w kategorii tańców standardowych. W bieżącym roku obronili tytuł Vice-Mistrzów Polski Dance Show w stylu Latino prezentując choreografię – „Pretty Woman”. Z kolei przedstawicielki zespołu „Rada Dance Art” z Białegostoku w sposób niezwykle ekspresyjny i barwny zaprezentowały kilka układów złożonych z tańców orientalnych, w tym m.in. taniec brzucha.”

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress