Z Dobrzynia do Wojewodzina

0

Wczoraj odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Gmin Ziemi Dobrzyńskiej z Dobrzynia nad Wisłą (woj. kujawsko – pomorskie) z władzami powiatu grajewskiego, reprezentowanego przez Zygmunta Kruszyńskiego – Starostę Grajewskiego oraz Alicję Rutkowską – Wicestarostę.

Tematem spotkania była wymiana informacji na temat działalności powiatów. Starosta Z. Kruszyński po przywitaniu gości w krótkich słowach przedstawił informacje o działaniach podejmowanych przez powiat grajewski zarówno w bieżącym roku jaki i poprzednich latach. Podkreślił jak ważną rolę stanowią zlokalizowane na naszym terenie największe zakłady przemysłowe.

Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół im. ks. Jana KrzysztofaKluka w Wojewodzinie. Ciekawostką było zwiedzanie pracowni gastronomicznej w szkole.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress