Z miejsca 218 na 119

0

Czasopismo „Wspólnota”, zajmujące się tematyką działalności samorządów oraz ich rozwojem, opublikowało nowy raport dotyczący inwestycji samorządowych w latach 2017 – 2019. 

Raport ten pozwala na ocenę działalności oraz efektywności podejmowanych kroków w porównaniu do lat ubiegłych. W rankingu powiatowym powiat grajewski odnotował duży awans. Średnie wydatki inwestycyjne na osobę w latach 2017-2019 wyniosły w powiecie 209,55 zł, co pozwoliło na zajęcie 119 miejsca. W ocenie za lata 2016 – 2018 było to 218 miejsce.

Starosta Grajewski Waldemar Remfeld podkreśla, iż awans w rankingu zawdzięczamy głównie realizacji inwestycji z Funduszu Dróg Samorządowych, pisaniu dużej ilości wniosków oraz doposażeniu szkół ponadpodstawowych w pracownie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x