Ze szczuczyńskiego boiska

0

Przed meczem III ligi Wissa Szczuczyn – Rominta Gołdap w dniu 26 września b.r. odbyła się uroczystość pożegnania z grą, kibicami i kolegami Andrzeja Doliwa, który przez 8 lat reprezentował barwy Wissy Szczuczyn. Zawsze był i pozostał zawodnikiem godnym naśladowania przez młodszych kolegów, zawsze obowiązkowym, punktualnym, odpowiedzialnym, niezwykle koleżeńskim i życzliwym.
W uznaniu zasług Andrzeja – Burmistrz Miasta Artur Kuczyński wręczył mu pamiątkowy grawerton. Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Witold Dawidowski wręczył na pamiątkę piłkę, Prezes Banku Spółdzielczego w Szczuczynie – Mirosław Rainko – gadżety BS. Natomiast Prezesi Wissy – Zbigniew Kaliszewski i Tadeusz Kozikowski wręczyli komplet piłkarski z nazwiskiem i numerem z którym występował Andrzej na boisku oraz drobne upominki.
Drużyna Wissy otrzymała z rąk Prezesa PZPN Puchar za zdobycie I miejsca w IV Lidze, który odebrali: trener – Kamil Wojtkielewicz i kapitan zespołu Radosław Guzowski.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress