Zabójca z Biebrzy stanie przed sądem

0

Prokurator Okręgowy w Łomży skierował do Sądu Okręgowego w Łomży akt oskarżenia przeciwko 58-letniemu Czesławowi K., który oskarżony jest o zabicie 29 -letniego Rafała D. Do zabójstwa doszło 20 lutego tego roku w miejscowości Biebrza w okolicach Rajgrodu. Ofiara i sprawca, wraz z właścicielem domu w którym rozegrała się tragedia, tego dnia razem pili alkohol.

Pomiędzy oskarżonym i denatem doszło do sprzeczki na tle zakupu i dalszego picia alkoholu. W trakcie szarpaniny Czesław K. ugodził nożem w klatkę piersiową Rafała D. powodując obrażenia skutkujące zgonem – informuje prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży. 
Posądzany o zabicie 29-latka Czesław K. został od razu zatrzymany przez policję, po czym trafił do tymczasowego aresztu, w którym przebywa cały czas. Z ustaleń śledczych wynika, że dokonując zabójstwa oskarżony był poczytalny. Mężczyźnie grozi kara długoletniego więzienia. Zgodnie z kodeksem karnym orzekając w sprawie Sąd Okręgowy w Łomży – jeśli uzna winę mężczyzny – musi go skazać na co najmniej 8 lat więzienia. Sąd może wymierzyć mu o wiele surowszy wyrok 25 lat pozbawienia wolności albo nawet dożywocie.

4lomza

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress