Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018 – rozstrzygnięcie konkursu

0

W 2018 roku kampanijnym konkursom oraz podejmowanym w gminach i szkołach w ramach Zachowaj Trzeźwy Umysł przedsięwzięciom towarzyszyło hasło „Autoportret. Zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję! – czyli o budowaniu poczucia własnej wartości”. Patronat honorowy nad kampanią objęli Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Sportu i Turystyki.

Dnia 28.11.2018r. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie podczas posiedzenia Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczuczynie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom konkursu plastyczno – literackiego „AUTOPORTRET” skierowanego do uczniów 7 klasy szkół podstawowych oraz gimnazjalistów.

W gminie Szczuczyn wyróżniono:

– Natalię Kozikowską, Kacpra Świderskiego, Oliwię Kaliszewską, Lenę Galińską (SP Szczuczyn)

– Pawła Chrostowskiego, Paulinę Tyszka, Tomasza Sulewskiego, Marcina Jaczyńskiego, Darię Zielińską (PG Szczuczyn)

W konkursie „Autoportret” zadaniem uczestników ZTU 2018 było narysowanie swojego autoportretu lub opisanie swojej osoby. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się tego wyzwania.

Janusz Marcinkiewicz

Pełnomocnik Burmistrza

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress