Zagłosuj na Annę Rydzewską w TOP 5 konkursu „Królowa Mleka 2017”!

0

W dniu 8 października rozpoczęło się głosowanie internautów w konkursie Królowa Mleka 2017! Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, którego termin upłynął wraz z końcem września, organizatorzy – zgodnie z regulaminem konkursu – dokonali wyboru pięciu kandydatek (TOP 5) spośród których jury wyłoni zwyciężczynie – Królową i dwie Księżniczki. Tegoroczne półfinalistki maja 19-24 lat i wywodzą się z pięciu województw: łódzkiego, mazowieckiego, małopolskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. W wyniku tego głosowania online (z każdego IP można oddać tylko jeden głos) zwycięska kandydatka otrzyma jeden punkt, który może zaważyć o wyniku werdyktu jury.

Zapraszamy do głosowania na pochodzącą ze Szczuczyna Annę Rydzewską. Urodziwa szczuczynianka ma 23 lata, 171 cm wzrostu. Pochodzi z miejscowości Szczuczyn (powiat grajewski , woj. podlaskie). Jest studentką III roku Rolnictwa w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży. Doświadczenie na temat branży rolniczej zdobyła podczas stażu w Grajewskim Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a także w firmie Agrotechnik. W przyszłości chce prowadzić gospodarstwo rolne, przejęte po rodzicach.

Głosowanie online odbywa się poprzez oficjalną stronę internetową projektu Królowa Mleka. (http://www.krolowamleka.pl/konkurs/glosowanie).

Spotkanie członków jury, które odbędzie się po zakończeniu głosowania online 24 października, ostatecznie zadecyduje o wyborze Królowej i Księżniczek Mleka 2017. Koronacja i zarazem oficjalna prezentacja laureatek będzie miała miejsce 16 listopada podczas ceremonii otwarcia Targów Mleko Expo 2016 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Projekt Królowa Mleka został ustanowiony wiosną 2013 roku. Wspierające ten pomysł organizacje: Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny (KZSM ZR) oraz Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych (FBZPR) uważają, że cały łańcuch dostaw artykułów mleczarskich, począwszy od pozyskania mleka poprzez jego przetworzenie po sprzedaż i konsumpcję, powinien być wspierany przez ambasadora, który poprzez swój czar i wiedzę reprezentuje tę tradycyjną gałąź polskiego przemysłu spożywczego. Królowa Mleka podkreśla wagę czynnika zdrowotnego w diecie, który jest szczególnie ważny w odniesieniu do młodego pokolenia.

Polska Królowa Mleka i dwie księżniczki pełnią rolę honorowo, niemniej jednak za swoją pracę i wysiłek na rzecz promocji mleka otrzymają nagrody wymienione na podstronie www.krolowamleka.pl/konkurs/nagrody, a wydatki związane z pełnieniem funkcji we wskazane przez Organizatora dni będą na bieżąco pokrywane przez Organizatora. Królowa i księżniczki, pełniąc różne role, uczestniczą w różnego typu wydarzeniach. Więcej szczegółów na temat tych wydarzeń można znaleźć w zakładkach na stronie.

Głosowanie odbywa się pod linkiem http://www.krolowamleka.pl/konkurs/glosowanie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress