Zakup radiowozu dla Policji

0

Już wkrótce Komenda Powiatowa Policji w Grajewie będzie dysponowała nowym pojazdem typu SUV. Zakup pojazdu służbowego zostanie sfinansowany ze środków finansowych policji i budżetu powiatu grajewskiego. Porozumienie w tej sprawie zawarli przedstawiciele Zarządu Powiatu Grajewskiego i Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

W ramach dofinansowania zadań z zakresu bezpieczeństwa publicznego Powiat Grajewski dokona wpłaty środków finansowych na rachunek bankowy „Funduszu Wsparcia Policji”, z przeznaczeniem na zakup pojazdu typu SUV na potrzeby Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Zgodnie z treścią zawartego porozumienia, kwota dofinansowania wyniesie 35 000,00 zł. Obecnie trwa procedura przetargowa, mająca na celu wyłonienie dostawcy pojazdu.

Zarówno przedstawiciele powiatu, jak też komendant grajewskiej policji stoją na stanowisku, iż tylko ścisła współpraca pomiędzy naszymi instytucjami może przynieść wymierne efekty w podniesieniu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Grajewskiego. Ta wspólna idea poprawy jakości życia mieszkańców była priorytetem przy przekazaniu środków finansowych na zakup pojazdu dla Policji.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress