Zapasy- zaproszenie

0

MLUKS „GWIAZDA” przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane dzieci, dziewczynki i chłopców w wieku 8-16 lat chętnych do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu. Zapisy są przyjmowane przez cały rok szkolny, natomiast najlepszym momentem do rozpoczęcia treningów jest rozpoczęcie roku szkolnego. Program treningowy najmłodszej grupy bazuje na grach i zabawach z podstawowymi elementami technik zapaśniczych, elementami gimnastycznymi i ogólnorozwojowymi. Zdaniem wielu specjalistów zapasy to doskonały trening ogólnorozwojowy dla całego ciała. Zapasy potrafią pomóc wytrenować siłę i spryt. Nauczą też dziecko umiejętności samoobrony, które mogą mu się przydać w codziennym życiu. Treningi zapaśnicze uczą także systematyczności, rywalizacji w duchu fair play i wytrwałości w dążeniu do celu. Człowiek uczy się wytrzymałości psychicznej, odporności na stres i dużej zdolności koncentracji. Wszystkie te umiejętności mogą się przydać w dorosłym życiu.

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę i czwartek w godz. 15.30-17.00 w budynku Szkoły Podstawowej w Szczuczynie (wejście przez siłownię)

Bliższe informacje pod numerem telefonu 502-313-898 oraz 666-327-642. W czasie zajęć panuje miła atmosfera, dodatkowo są one bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do zapisów i udziału w treningach.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress