Zapraszamy na koncert Marcin Pater Trio

0

Czy lubicie JAZZ?

Czy lubicie muzykę nieoczywistą, improwizowaną i kreatywną?

Jeżeli tak, to na pewno ucieszy Was informacja, że Powiat Grajewski, wspólnie z Fundacją Most the Most zaprasza na koncert zespołu Marcin Pater Trio.

Muzyka grupy Marcin Pater Trio, to przede wszystkim autorska twórczość lidera, czerpiąca inspiracje z muzyki jazzowej, jazz-rockowej oraz fusion. Zestawienie akustycznego wibrafonu z naprzemiennie elektryczną gitarą basową oraz akustycznym kontrabasem przy akompaniamencie zestawu perkusyjnego nadaje zespołowi unikalnego brzmienia.

Zespół jest finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Improwizowanej „Współbrzmienia”.

To wyjątkowa gratka, by posłuchać tych młodych, ale już utytułowanych i wielce utalentowanych muzyków u nas, na miejscu – w sobotę 18 maja 2024 r. w sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury.

Wejściówki do zdobycia już od poniedziałku w Starostwie Powiatowym w Grajewie (pokój nr 30).

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x