Zapraszamy na obchody Święta Policji w Grajewie

0

Komendant Powiatowy Policji w Grajewie kom. Marek Sienkiewicz zaprasza mieszkańców miasta oraz powiatu grajewskiego na uroczystość z okazji 97 ROCZNICY POWSTANIA POLICJI PAŃSTWOWEJ.

Komendant Powiatowy Policji w Grajewie ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców miasta i powiatu grajewskiego na uroczysty apel z okazji 97 rocznicy powstania Policji Państwowej, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 24.07.2016 roku. Obchody święta rozpoczną się mszą świętą o godz. 11: 00 w kościele pw. Jana Pawła II w Grajewie. Następnie o godz. 15:00 na placu przed budynkiem grajewskiej komendy odbędzie się uroczysty apel, podczas którego policjanci otrzymają akty mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz odznaczenia związkowe. W uroczystości udział weźmie Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji – Pan Jarosław Zieliński, przedstawiciele władz samorządowych i zaproszeni goście. Podczas apelu policjanci oddadzą także hołd funkcjonariuszom pochodzącym z Grajewa a zamordowanym w czasie II Wojny Światowej w Twerze, zapalając znicze przy tablicy pamiątkowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na powiatowe uroczystości z okazji Obchodów 97 Rocznicy Powstania Policji.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x