Zaproszenie do WSD w Łomży na rekolekcje dla młodzieży męskiej

0

Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży, jak co roku w czasie ferii zimowych organizuje rekolekcje dla młodzieży męskiej (pomaturalnej, szkół średnich i trzecich klas gimnazjalnych). Ich celem jest pogłębienie relacji z Bogiem, oraz pomoc w rozpoznawaniu życiowego powołania. Tegoroczne rekolekcje odbędą się w dwóch turach:
dla młodzieży z Województwa Podlaskiego, w dniach od 27 do 29 stycznia (piątek – zjazd do godz. 16, niedziela – zakończenie kolacją o godz. 18);
Młodzież pragnąca uczestniczyć w rekolekcjach winna dokonać zgłoszenia (indywidualnie , bądź przez duszpasterza, czy katechetę) najpóźniej dwa dni przed rozpoczęciem rekolekcji na adres e-mail: ksrobertb@tlen.pl, czy tel. 606318210.

Uprzejmie prosimy o przekazanie powyższej informacji wiernym w ogłoszeniach parafialnych, a także katechetom szkół średnich i gimnazjów. Osoby zgłaszające się na rekolekcje powinny wcześniej otrzymać aprobatę swego duszpasterza lub katechety. Koszt uczestnictwa w rekolekcjach wynosi 50 zł. (przy trudnościach finansowych koszty pokryje Seminarium). Przyjeżdżając na rekolekcje należy zabrać ze sobą: Pismo Święte, różaniec, notatnik, śpiwór i rzeczy osobiste.

Z pamięcią modlitewną

Ks. Jarosław Kotowski
Rektor Wyższego Seminarium Duchownego

Ks. Robert Bączek
Ojciec Duchowny Seminarium

Łomża, dnia 12 stycznia 2017 r.

Drogi Młody Przyjacielu!

Codziennie zadajesz sobie wiele pytań. Szczególnie ważne są pytania dotyczące istoty Twojego życia: Kim jesteś? Kim dla Ciebie jest Bóg? Co będziesz robił w przyszłości?… Znalezienie odpowiedzi nie jest łatwe. Bóg, który kocha nas ponad wszystko pragnie, abyśmy odkrywając Go w swoim życiu, mieli odwagę Mu zaufać, iść za Nim i w swoim życiu wiernie wypełnić wszystko to, do czego nas powołuje.
Pomocą w głębokiej refleksji nad własnym życiem i relacją wobec Boga są rekolekcje organizowane w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży. Jeżeli jesteś zainteresowany, zgłoś się do miejscowego księdza lub katechety.

Informacje organizacyjne:
1. Rekolekcje przeznaczone są tylko dla młodzieży męskiej pomaturalnej, szkół średnich i trzecich klas gimnazjalnych.
2. Tegoroczne rekolekcje odbędą się w dwóch turach:
dla młodzieży z Województwa Podlaskiego, w dniach od 27 do 29 stycznia (piątek – zjazd do godz. 16.00, niedziela – zakończenie kolacja o godz. 18);
oraz dla młodzieży z Województwa Mazowieckiego, w dniach od 10 do 12 lutego (piątek – zjazd do godz. 16.00, niedziela – zakończenie kolacja o godz. 18).
3. Na rekolekcje należy zabrać ze sobą: Pismo Święte, różaniec, notatnik, śpiwór i rzeczy osobiste.
4. Opłata za pobyt w Seminarium wynosi 50 zł; przy trudnościach finansowych koszty pokryje Seminarium.
5. Zgłoszenia prosimy dokonać najpóźniej dwa dni przed rozpoczęciem rekolekcji na adres e-mail: ksrobertb@tlen.pl, czy tel. 606318210. W zgłoszeniu podajemy: Imię i Nazwisko, datę urodzenia, parafię pochodzenia, szkołę, do której chodzisz oraz klasę; należy wziąć też ze sobą opinię katechety lub księdza; ksiądz czy katecheta mogą przesłać opinię o Tobie drogą telefoniczną lub e-mailem).

W łączności modlitewnej przed Panem

Ks. Robert Bączek
Odpowiedzialny za duszpasterstwo powołaniowe

Alumni Kola powołaniowego

Łomża, dnia 12 stycznia 2017 r.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress