Zaproszenie na XCII sesję Rady Powiatu Grajewskiego

0

Uprzejmie zapraszam na XCII sesję Rady Powiatu Grajewskiego, która odbędzie się w dniu
26 kwietnia 2024 r. (piątek) o godz. 08:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie, ul. Strażacka 6B. Sesja będzie miała charakter nadzwyczajny.

Porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

 2. Przedstawienie porządku obrad.

 3. Przyjęcie protokołu z XCI sesji Rady Powiatu Grajewskiego.

 4. Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Powiatu Grajewskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie za 2023 rok.

 5. Podjęcie uchwał:

  1. w sprawie zmiany uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Grajewski oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków;
  2. w sprawie powołania Komisji Konkursowej w celu przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie oraz wskazania Przewodniczącego.
 1. Podsumowanie działalności Zarządu Powiatu i Rady Powiatu w kadencji 2018-2024.

 2. Wolne wnioski, zapytania i sprawy różne.

 3. Zamknięcie sesji.

Przewodniczący

Rady Powiatu Grajewskiego

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x