Zatrzymany w związku z kradzieżą rowerów

0

Grajewscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o kradzież dwóch rowerów. Jednoślady zostały odzyskane i niebawem trafią do swojego właściciela, a postępowaniem 20-latka zajmie się sąd.

W minioną niedzielę około godziny 18.00 policjanci z Grajewa patrolując Koszarówkę zatrzymali do kontroli przejeżdżającego tamtędy rowerzystę. Podczas sprawdzania jednośladu, którym jechał 20-latek, w policyjnych bazach danych okazało się, że rower pochodzi z kradzieży. Wtedy mieszkaniec Grajewa przyznał się, że kilka dni wcześniej ukradł dwa rowery na Osiedlu Południe. Mundurowi zabezpieczyli jednoślad, a młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 20-latek drugi rower oddał na przechowanie swojemu 11-letniemu bratu. Policjanci odzyskali oba jednoślady, które niebawem wrócą do właściciela. Natomiast grajewianin usłyszał dzisiaj zarzut kradzieży. Dalej jego sprawą zajmie się sąd.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie, http://www.podlaska.policja.gov.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress