Zawody wędkarskie

0

12 maja br. na Kanale Szymońskim w miejscowości Szymonka odbyły się Wędkarskie Zawody Spławikowe o Puchar Starosty Powiatu Grajewskiego, w których udział wzięli członkowie Okręgu Mazowieckiego Polskiego Związku Wędkarskiego Koło 83 z Grajewa. Pogoda podczas zawodów była wymarzona. Bezchmurne niebo i brak porywistego wiatru sprawiły, że każdy z zawodników mógł w pełni korzystać z przyjemności jakie daje wędkarstwo. Rywalizacja trwała pięć godzin. Wytypowanie zwycięzcy sprawiło niemałe trudności, ponieważ wędki zawodników uginały się pod ciężarami wyławianych ryb. Najwięcej punktów zdobyli:

Marek Krukowski  7840 pkt (I miejsce)

Marcin Jakubik  6810 pkt (II miejsce)

Patryk Bilbin  6220 pkt (III miejsce)

Zwycięzcy otrzymali puchary ufundowane przez Starostę Grajewskiego.

Statuetkę starosty za złowienie największej ryby otrzymał Michał Naruszewicz. Złowiony przez niego leszcz ważył 2,050 kg.

Kanał Szymoński jest ulubionym łowiskiem wędkarzy.

Sędzią głównym zawodów był Ariel Gudanowski, sędzią sekretarzem – Jerzy Bogdan.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x