„Zdobądź mikrodotacje o wartości do 5000zł”

0

W dniu 6 marca 2019 roku w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie odbyło się spotkanie informacyjne pod hasłem „Zdobądź mikrodotacje o wartości do 5000zł” w ramach projektu Podlaskie Lokalnie realizowanego przez Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Uczestnicy spotkania – przedstawiciele organizacji pozarządowych dowiedzieli się o zasadach działania Funduszy Inicjatyw Obywatelskich, zapoznali się z informacją dotyczącą możliwości pozyskania dotacji na projekty społeczne. Informacji o programie udzielili Pan Marcin Klejno oraz Jan Walczuk pracownicy biura programu FIO.

Celem projektu Podlaskie Lokalnie jest rozwój społeczeństwa obywatelskiego, wspieranie oddolnych inicjatyw społecznych oraz wzmacnianie wspólnot lokalnych. Wybranym projektom zostanie udzielone dofinansowanie w wysokości do 5000 zł na inicjatywy skierowane do lokalnych społeczności (np. turnieje sportowe, konkursy, szkolenia, wyjazdy edukacyjne itp.).

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www.podlaskielokalnie.pl, tam również będzie można złożyć wniosek poprzez elektroniczny generator. Zachęcamy także do odwiedzenia profilu projektu na Facebooku: www.facebook.com/podlaskielokalnie/.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress