Zgłoś swojego kandydata do Nagrody Podlaska Marka

0

Nagroda Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu, organizowany nieprzerwanie od 10 lat przez Marszałka Województwa Podlaskiego i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów.

W ciągu ostatniej dekady w konkursie rywalizowało łącznie kilkaset produktów, które do dzisiaj, dzięki obecności na rynku i swojej doskonałej jakości, przyczyniają się do promocji Podlaskiego w kraju i poza granicami Polski. Wśród laureatów znajdują się zarówno produkty dużych podlaskich przedsiębiorstw, takich jak np.: Mlekovita, Polmos, Pronar, ale również drobnych producentów, kultywujących tradycje dziedzictwa kulturowego regionu.

Podlaska Marka to przegląd nowych rozwiązań, trendów, smaków. To ranking układany przez mieszkańców Podlaskiego pokazujący, co w ostatnim czasie nas zachwycało i zaskakiwało. W tym roku Podlaska Marka będzie bardziej otwarta na głos producentów i mieszkańców regionu. Każdy może zgłosić swojego kandydata do Nagrody Podlaska Marka.

Laureatów wskazują – niezależnie od siebie – kapituła konkursu, składająca się m.in. ze specjalistów ds. jakości, gospodarki, marketingu, turystyki (wyłaniająca sześciu nagrodzonych) oraz konsumenci, internauci , wybierający jednego zwycięzcę.

Podlaskie Marki przyznawane będą w pięciu kategoriach:

PRODUKT
wyroby usługi wytwarzane posiadające szczególne cechy jakościowe, użytkowe, estetyczne, produkty o ugruntowanej pozycji, rozpoznawalności oraz znaczeniu na rynkach krajowym i zagranicznym.

INWESTYCJA
obiekty infrastrukturalne, nowoczesne i innowacyjne ekologiczne rozwiązania architektoniczne.

ODKRYCIE
przedmioty i usługi ze strefy gospodarki i sztuki, powstałe w oparciu o autorski pomysł lub technologię produkcji, urządzenia zaawansowane technologicznie.

WYDARZENIE
wydarzenia cykliczne o dużym potencjale rozwojowym, rozpoznawalne w województwie i poza nim.

KULTURA I SPOŁECZEŃSTWO
wydarzenia aktywizujące i integrujące społeczności lokalne, o dużym znaczeniu dla ochrony dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego województwa podlaskiego.

Laureatów tegorocznej Podlaskiej Marki poznamy podczas gali, która odbędzie się 15 kwietnia 2016 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

więcej na http://podlaskamarka.pl/

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress