Złodzieje leków na potencję

0

Grajewscy kryminalni zatrzymali dwóch podejrzanych o kradzież leków w aptece. Mężczyźni w jednej z aptek na terenie Grajewa ukradli 46 opakowań leków na potencję o wartości 1400 złotych. Obaj sprawcy usłyszeli już zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W styczniu dyżurny grajewskiej Policji został poinformowany o kradzieży leków na  potencję w jednej z aptek na terenie Grajewa. Łupem złodziei padło 46 opakowań  o wartości prawie 1400 złotych. Dzięki ustaleniom grajewskich policjantów szybko udało się zidentyfikować podejrzanych. Zatrzymanie mężczyzn było już tylko kwestią czasu. 39-latek wpadł w ręce policjantów pięć dni po kradzieży, a jego 33-letni wspólnik kilka dni później. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress