Złote Gody w Wąsoszu

0

Poniedziałek 20 listopada 2023 r. będzie miłym wspomnieniem dla Wielce Dostojnych Jubilatów z Gminy Wąsosz, obchodzących w tym dniu jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Świętowanie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu.

Druga część uroczystości odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wąsoszu. Na jej wstępie Wójt Gminy Czesław Ołdakowski powitał wszystkich serdecznie, przedstawił pary małżeńskie biorące udział w uroczystości oraz zaprezentował pokrótce kronikę najważniejszych wydarzeń roku 1973.

W trakcie uroczystości małżonkowie odnowili swoje ślubne przyrzeczenia. Następnie, Jubilaci odebrali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, które w dowód uznania trwałości małżeństwa i rodziny, przyznane im zostały przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Parom małżeńskim zostały wręczone pamiątkowe legitymacje jubileuszowe, kwiaty i drobne upominki. Wśród osób wręczających był Waldemar Remfeld Starosta Grajewski, który pogratulował tak pięknego jubileuszu, a także życzył wszystkim długich lat w zdrowiu i miłości.

Wszyscy zgromadzeni odśpiewali uroczyste „Sto-lat” wznosząc toast za zdrowie świętujących par.

Podczas jubileuszu młodzież przygotowana przez Dyrektor GOKiS w Wąsoszu Jolantę Koniecko zaśpiewała kilka utworów, nadając wydarzeniu miłej i przyjemnej atmosfery.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress