Porządek uroczystości pogrzebowych zmarłego Proboszcza Parafii Św. Ojca Pio w Grajewie

1

W piątek po południu zmarł na zawał serca ks. mgr lic. Mariusz Stawierej, który był Proboszczem w parafii Św. Ojca Pio w Grajewie.

Ks. Mariusz gościł w Grajewie tuż po otrzymaniu święceń kapłańskich w 1995 roku, kiedy pracował przez dwa tygodnie wakacji w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie. Następnie przez okres 2 lat był wikariuszem w Piątnicy pod Łomżą. W ciągu kolejnych 6 lat piastował funkcję Dyrektora Domu Pomocy Społecznej pw. Św. Franciszka z Asyżu w Tykocinie prowadzonego przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Kolejne 6 lat był wikariuszem w Jedwabnem. Dekretem Ks. Bp. Stanisława Stefanka z dniem 25.08.2009 r. Ks. Mariusz Stawierej został mianowany proboszczem parafii pw. Św. Ojca Pio w Grajewie.

 Porządek uroczystości pogrzebowych:
Niedziela 9 października br.
– od godz. 12.00 wystawienie trumny z ciałem w kościele parafialnym pw. św. Ojca Pio w Grajewie gdzie o godz. 15.30 zostanie odprawiona Msza św. żałobna pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego
Poniedziałek 10 października br.
– godz. 11.00 Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Łapach pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego.
Ciało Śp. Księdza Mariusza Stawiereja zostanie pochowane na cmentarzu parafialnym w Łapach.
Śp. Księdza Mariusza Stawiereja polecamy Miłosierdziu Bożemu i prosimy kapłanów oraz wiernych o udział w uroczystości pogrzebowej, a także o modlitwę w Jego intencji.
Ks. Artur Szurawski
Kanclerz Kurii

Składamy kondolencje Bliskim i Rodzinie

Udostępnij:

1 komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress