Zniszczona fontanna w centrum Szczuczyna

4

Mundurowi z Grajewa ustalili i zatrzymali 14-latka odpowiedzialnego za zniszczenie fontanny w Szczuczynie. Nieletni za postępowanie niezgodne z prawem odpowie teraz przed sądem rodzinnym.

W minioną niedzielę, około godziny 21 w miejskim parku w centrum Szczuczyna uszkodzono nowo postawioną fontannę. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Natychmiast po zgłoszeniu sprawą zajęli się policjanci. Wczoraj mundurowi z Posterunku Policji w Szczuczynie wspólnie z  funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali wandala. Okazał się nim 14-letni mieszkaniec Szczuczyna. Za swój wybryk młody człowiek odpowie teraz przed sądem rodzinnym. Wartość strat oszacowano na 5 tys. zł

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

Zdjęcie przesłał nasz stały czytelnik. Dziękujemy.

Udostępnij:

4 komentarze

  1. Proszę opublikować podpisane zdjęcie tego młodzieńca. taki był odważny to niech teraz się nam przedstawi. Jaki wstyd dla Rodziców….

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress