Zostać mistrzem w warcaby!

0

Dnia 17.03.2016 r. (czwartek) w Bibliotece Miejskiej w Szczuczynie -€“ w Oddziale dla Dzieci, odbyło się spotkanie miłośników gry w warcaby. Podczas zajęć dzieci poznały historię gry warcaby, sylwetki mistrzów i jej zasady.

Dzieci w wielkim skupieniu planowały strategię gry i śledziły dalsze kroki  przeciwnika. Po kilku wygranych i przegranych rundach wymieniły się uwagami na temat swoich ruchów pionkami, wskazały swoje błędy i pochwaliły się mistrzowskimi zagraniami, które rozłożyły przeciwnika na łopatki.

Wszystkich zainteresowanych grą w warcaby serdecznie zapraszamy na następne spotkanie, które odbędzie się 24.03.2016 r. (czwartek) o godz. 15.00 w Bibliotece Miejskiej w Szczuczynie –
w Oddziale dla dzieci.

Kontakt pod nr. 781 301395.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress