ŻYJ ZDROWO!

0

Dzisiejszy poniedziałek rozpoczęliśmy z przytupem ponieważ o godzinie 10.00 odbyło się spotkanie pod hasłem: ŻYJ ZDROWO Z PODLASKIM ODDZIAŁEM NFZ.

Gościliśmy trzy cudowne kobiety, które w bardzo przystępny i ciekawy sposób przekazały nam jak zdrowo żyć, prawidłowo się odżywiać, a także jakie ćwiczenia wykonywać kiedy dokuczają nam rożne bóle. Pani Iza Przewłodzka każdemu uczestnikowi wykonała pomiar analizy składu ciała, za pomocą specjalnego urządzenia. Natomiast psychodietetyk Pani Anna Kuczkin opowiedziała nam o tym jak zatroszczyć się o siebie, swoje zdrowie, dała nam wiele cennych wskazówek jak jeść, wyjaśniła jak ważna w naszym życiu jest woda oraz omówiła z nami wyniki analizy składu ciała. Na koniec Pani Agnieszka Mróz pokazała nam jak za pomocą prostych ćwiczeń można poprawić swoje życie, a także uśmierzyć ból różnych partii ciała. Uczestnicy spotkania mogli skosztować przepysznych ciast i ciasteczek bez cukru, które przywiozły nasze prowadzące, przekąsić jabłko z pobliskiego ogrodu i napić się wody z cytryną i imbirem.

Bardzo dziękujemy za tak owocne i pozytywne spotkanie. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się ponownie.

Anna Akus-Szklarzewska

Foto: Andrzej Kosmowski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x