1% dla OSP Szczuczyn

0

W najbliższym czasie będziecie Państwo wypełniać roczne zeznania podatkowe. Przy tej okazji będziecie mieć możliwość wsparcia częścią swojego podatku dowolnej organizacji pożytku publicznego. Ten 1% nic nie kosztuje, pozostaje tylko kwestia wyboru jaki nr KRS wpisać w wybraną rubrykę zeznania podatkowego i komu w ten sposób przekazać nasze pieniądze. W imieniu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie prosimy o wsparcie tej Jednostki.

Praca strażaków nie należy do najłatwiejszych. Każda akcja, do której wyjeżdżają, wiąże się ze sporym ryzykiem. Jak mówią, mimo niebezpieczeństw jest ona dla nich powodem do dumy, bo wykonując tę pracę ratowany jest dobytek, zdrowie i życie innych. Niejednokrotnie to na ile i jak sprawnie strażacy mogą pomóc zależy od sprzętu, którym dysponują. Dlatego tak ważne jest jak najlepsze wyposażenie jednostek straży pożarnej w jak najnowocześniejszy sprzęt. Temu służą m.in. darowizny pochodzące z 1% podatku przekazanego przez podatników. Zakupiony sprzęt realnie usprawni pracę szczuczyńskich strażaków, którzy liczą, że potrzeba by go użyć będzie się pojawiać… jak najrzadziej. Bo każda ich akcja to czyjaś tragedia…

Za okazaną pomoc strażacy ze Szczuczyna są bardzo wdzięczni i, licząc na Państwa życzliwość, proszą o więcej, bo więcej jest też potrzeb.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress