Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym

0

Już po raz siódmy w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Polsce i na świecie a po raz drugi w Szczuczynie pobiegną wszyscy ci, którzy chcą nadać nowoczesny ton historii o ludziach niezłomnych w swej idei. 3 marca 2019 roku w całej Polsce w pamiątkowym biegu wystartuje ponad 75 000 osób z 360 miast, z czego 8 z nich to największe światowe metropolie.

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie wznawia zapisy do udziału
w szczuczyńskiej edycji Biegu Tropem Wilczym. Na każdego uczestnika Biegu Tropem Wilczym czeka wyjątkowy pakiet startowy, który zawierać będzie między innymi unikatowe koszulki z Bohaterami VII edycji Biegu Tropem Wilczym, wybranych do najnowszej edycji spośród tych Żołnierzy, którzy przeżyli represje i pokazali swoją niezłomność w życiu codziennym, w czasach pokoju i teraźniejszości (a są to m.in. Barbara Otwinowska, Stanisława Rachwałowa, Antoni Heda, Władysław Siła Nowicki, Paweł Jasienica oraz Kapitan Jerzy Stawski – ostatni żyjący żołnierz Warszyca)  a także pamiątkowe medale i inne gadżety. Ilość pakietów startowych jest ograniczona dlatego też będą one wydawane zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

W tym roku, jak w każdej edycji, będzie można pobiec trasą obligatoryjną dla wszystkich miast – 1963 m. Symboliczny dystans to rok śmierci ostatniego Niezłomnego, który poległ w walce czynnej – Józefa Franczaka pseud. Lalek / Laluś. Ten bieg zyskał miano honorowego i jest najpopularniejszym dystansem. Dla najmłodszych uczestników Biegu przygotowaliśmy dystans 500 m a dla najodważniejszych biegaczy dystans 5 km (szczegóły na temat tego dystansu w BCK  w Szczuczynie / zastrzegamy sobie prawo do odwołania Biegu na dystansie 5 km gdyby warunki pogodowe były niesprzyjające).

WARTO BYĆ Z NAMI!

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie zaprasza wszystkie szkoły, instytucje, stowarzyszenia z terenu gminy Szczuczyn i nie tylko do współorganizacji Biegu Tropem Wilczym! W tegorocznej edycji Biegu wezmą też udział jednostki wojskowe.

 Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z nami – osobistego w siedzibie BCK w Szczuczynie lub telefonicznego 501639043, 86 2621036 / 86 2621037 lub drogą e-mail: bckszczuczyn@wp.pl.

Zgłoszenia osób zainteresowanych wzięciem udziału w Biegu przyjmujemy podobnie:

– osobiście w siedzibie BCK w Szczuczynie

– telefoniczne 501639043, 86 2621036 / 86 2621037 lub drogą e-mail: bckszczuczyn@wp.pl.

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN koordynator Biegu Tropem Wilczym w Szczuczynie

Regulamin BIEG TROPEM WILCZYM

ZAŁĄCZNIK 1A – FORMULARZ REJESTRACYJNY I OŚWIADCZENIE RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO O ZDOLNOŚCI DZIECKA DO UDZIAŁU W BIEGU TROPEM WILCZYM DLA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

ZAŁĄCZNIK 1B Oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału

ZAŁĄCZNIK 1C – ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I WIZERUNKU – RODO DLA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

ZAŁĄCZNIK 2A – FORMULARZ REJESTRACYJNY I OŚWIADCZENIE RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO O ZDOLNOŚCI DZIECKA DO UDZIAŁU W BIEGU TROPEM WILCZYM DLA OSOBY PEŁNOLETNIEJ

ZAŁĄCZNIK 2B – Oświadczenie Uczestnika o dobrym stanie zdrowia.

ZAŁĄCZNIK 2C – ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I WIZERUNKU – RODO DLA OSOBY PEŁNOLETNIEJ

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress