Alarm bombowy w urzędzie w Grajewie?

1

Do 8 lat więzienia grozi sprawcy fałszywych alarmów bombowych. Maile o podłożonych ładunkach wybuchowych trafiły do wielu urzędów w kilkunastu największych miejscowościach w naszym regionie, między innymi w Białymstoku, Suwałkach, Łomży, Hajnówce i Grajewie.

Policja nigdzie nie zarządziła ewakuacji. O niej ewentualnie decydowali zarządzający budynkami. Tak było w przypadku Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Siemiatyczach. Pracownicy na chwilę opuścili urząd.

Policja szczegółowo bada teraz zgłoszenia o podłożonych ładunkach. Takie zgłoszenie jest przestępstwem i grozi za nie do 8 lat więzienia. Dodatkowo sprawca może być obciążony kosztami akcji służb, które sprawdzają informacje o bombach.

4lomza.pl

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress