Ale tort!

0

W czwartkowe południe w Zespole Szkół w Wojewodzinie odbył się konkurs pn. „Ale tort!”. Do zmagań przystąpiło siedem zespołów dwuosobowych, które przygotowały torty o tematyce jesiennej. Uczniowie poprzez swoje prace zaprezentowali swoje umiejętności i doświadczenie zebrane podczas nauki oraz kreatywność i pomysłowość.

Komisja, w której zasiadał m.in. Waldemar Remfeld Starosta Grajewski, miała duży orzech do zgryzienia. Wybór był niesamowicie trudny, ponieważ każdy z zaprezentowanych wypieków wyróżniał się czymś wyjątkowym. Torty były smaczne, piękne i wymagały od uczestników dużo poświęcenia i pracy włożonych w ich przygotowanie.

Można śmiało powiedzieć, że każdy tort wygrał, ponieważ rozbieżność punktowa między nimi była niewielka. Wśród drużyn, które zajęły pierwsze trzy miejsca znaleźli się:

I miejsce – TORT LEŚNY RAJ autorstwa Natalii Wierzbickiej i Bartosza Dzieżyc z klasy 5TŻ,

II miejsce – TORT MCHOWY PIEŃ wykonany przez Artura Glebę i Jakuba Markowskiego z klasy 3TŻ,

III miejsce – TORT ZŁOTA POLSKA JESIEŃ zaprezentowany przez Katarzynę Łomotowską i Sławka Chrzanowskiego z klasy 4TŻ.

Zostało także przyznane wyróżnienie, które otrzymały Wiktoria Smolińska i Oliwia Małolepsza z klasy 3TŻ za TORT JESIENIARA.

Starosta Grajewski po ogłoszeniu wyników wręczył nagrody zarówno zwycięskim drużynom, jak i upominki wszystkim biorącym udział w Konkursie. Pogratulował uczestnikom przede wszystkim umiejętności, chęci i odwagi, podkreślając, że nie ma wygranych i przegranych, że każdy biorący udział w Konkursie może czuć się wyróżniony. Podziękował także dyrekcji i kadrze pedagogicznej za zaproszenie i możliwość udziału w tak smacznym wydarzeniu.

Opiekunkami, które przygotowują młodzież na co dzień, i które zadbały o organizację Konkursu, są panie Beata Urbańska i Agata Choynowska.

Konkurs objęty był Patronatem Starosty Grajewskiego Waldemara Remfelda, który ufundował nagrody w Konkursie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress