Archimistrzostwa w BCK w Szczuczynie

0

Z wielką radością ale też świadomością odpowiedzialności przyjęliśmy wiadomość, że znaleźliśmy się w gronie czterech instytucji z całej Polski, które zakwalifikowały się do udziału w “Archimistrzostwach. Wspólnym tagowaniu zdjęć” organizowanych przez Centrum Archiwistyki Społecznej.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wybrało archiwa społeczne, które 26 listopada br. zorganizują Archimistrzostwa i wraz ze swoimi drużynami wezmą udział w grze, która będzie polegała na otagowaniu jak największej liczby zdjęć na portalu Zbiory Społeczne.

Podczas Archimistrzostw swoją premierę będzie miała nowa funkcjonalność w portalu Zbiory Społeczne! Pomoże ona w lepszym opisaniu i wyszukiwaniu zdjęć, dzięki możliwości ich tagowania przez odbiorców portalu.

Będziemy informować Państwa na bieżąco o przebiegu Archimistrzostw.

Zerknijcie i zapoznajcie się już dzisiaj z zasobami Archiwum Społecznego działającego w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie:

https://zbioryspoleczne.pl/archiwa/PL_2028

Więcej o Archimistrzostwach:

https://cas.org.pl/wydarzenia/archimistrzostwawyniki-naboru/?fbclid=IwAR2G3tJlfJSFtCsrDN6pD0Q42Wa4CUIYZLVBwp7EEGviiB9xixW3SWx6wLM

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress