„Asfaltowa gmina”- Szczuczyn

1

Burmistrz Miasta Szczuczyna wraz z Radnymi  podczas nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej podjęli decyzję o udziale w projekcie „Asfaltowa gmina”, nad którym  prace  wchodzą w fazę decydującą. Do tej pory asfalt pojawił się lub został odnowiony w Bęćkowie, Świdrach Awissa, ulicach Królowej Marysieńki, Falkowskiego, Kościelnej, Strażackiej, Szpitalnej, Gumiennej,, Sobieskiego i innych. W tym roku plan dotyczy ulicy Nadstawnej w Szczuczynie i drogi Szczuczyn – Niećkowo w części położonej na terenie  gminy Szczuczyn.
Jednak zasadnicza część programu „Asfaltowa gmina” ma zawierać się w  udziale w naborze w ramach PROW czyli dotacji z budżetu UE. Wniosek o dotację jest już przygotowany. Ostatnie uzyskane pozwolenie dotyczy drogi w miejscowości Sokoły.

Udostępnij:

Jeden komentarz

  1. a.Grunwald dnia

    Panie Burmistrzu , czy w tym projekcie uwzględni Pan ul. Grunwaldzką , która została całkowicie zniszczona podczas budowy obwodnicy .

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress