Bezpłatne kursy dla pielęgniarek i położnych

0

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach zaprasza pielęgniarki/pielęgniarzy oraz położne/położnych do udziału w dofinansowanych kursach specjalistycznych i kwalifikacyjnych. Kurs realizowane są w ramach projekt p.n. Wzrost kwalifikacji pielęgniarek i położnych w zakresie potrzeb epidemiologicznych i demograficznych kraju który jest finansowanych w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Działania realizowane są na terenie 5 województw : podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, lubelskiego i mazowieckiego.

Projekt przewiduje wsparcie dla 800 pielęgniarek i położnych w formie następujących kursów:

  • Kurs specjalistyczny: Ordynowanie leków, wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych
  • Kurs specjalistyczny: Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych.
  • Kurs specjalistyczny: Opieka pielęgniarska nad chorym dorosłym w leczeniu systemowym nowotworów.
  • Kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego.

Uczestnictwo w kursach jest bezpłatne. Szczegółowe informacje dotyczące projektu znajdują się na stronie internetowej projektu www.pwsz.suwalki.pl w zakładce projekty unijne, pod nr. tel. 87/562 83 99 lub siedzibie Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach, ul. Noniewicza 10, 16-400 Suwałki.

wrotapodlasia

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x