Bezpłatne wycieczki po Augustowie w każdą sobotę wakacji

0

Już po raz trzeci rusza cykl bezpłatnych wycieczek po najważniejszych atrakcjach Augustowa organizowany przez Koło Przewodników Turystycznych Oddział PTTK Augustów oraz Burmistrza Augustowa.

Bezpłatne wycieczki z przewodnikami PTTK cieszą się ogromną popularnością. W każdą sobotę wakacji od 25 czerwca do 27 sierpnia o godz. 16.00 spod kolumny Zygmunta wyrusza wycieczka, w której udział bierze średnio ok. 40 osób. Turyści, mieszkańcy i wszyscy chętni wraz z wykwalifikowanymi przewodnikami PTTK odwiedzają najważniejsze punkty na turystycznej mapie Augustowa, czyli:
• amfiteatr, plażę miejską, elektryczny wyciąg nart wodnych;
• Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej;• śluzę w Przewięzi;
• kładkę edukacyjną nad torfowiskiem do Pomnika Leśników Puszczy Augustowskiej.

W ciągu 2,5 godzinnej wycieczki można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o Augustowie i Kanale Augustowskim, poznać rys historyczny miasta oraz zdobyć wiadomości na temat przyrody i atrakcji, jakie oferuje Augustów.
Bezpłatne zwiedzanie Augustowa już w najbliższą sobotę, 25 czerwca!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress