Bon na szkolenie – aktualności

0

W ramach zintegrowanego projektu pn. „Rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego” Starosta Grajewski podpisał 123 umowy o finansowanie kosztów kształcenia. W ramach Poddziałania 3.2.1 zawarto 74 umowy studiów podyplomowych, kursów komputerowych (TIK), kursów kompetencji ogólnych oraz kursów językowych. Wśród złożonych 279 ankiet największym zainteresowaniem cieszą się studia podyplomowe oraz kursy językowe. W pierwszej kolejności podpisywane są umowy o dofinansowanie z osobami w wieku 50+ lub osobami które posiadają wykształcenie max. średnie. Pozostałe osoby kierowane są na listę rezerwową i będą uwalniane w miarę realizacji powyższych wskaźników, które zakładają próg 80% osób 50+ i z niskim wykształceniem.

Natomiast w ramach Poddziałania 3.2.2 wpłynęło 165 ankiet, umów o dofinansowanie podpisano z 46 uczestnikami. Głównie dofinansowanie dotyczy Kursów umiejętności zawodowych na kierowcę mechanika, w ramach których uczestnik projektu uzyskuje kwalifikacje na 10 różnych uprawnień m.in. prawo jazdy kat. C, C+E, przewóz rzeczy, uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane B lub C, wózki widłowe.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x