Bramki dla Wissy

0

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że złożony przez klub wniosek o przekazanie zestawu bramek o którym mowa w Uchwale nr IX/98 z dnia 27 października 2016 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie wyposażenia klubów sportowych uczestniczących w sezonie 2016/2017 w rozgrywkach w kategorii żaka oraz Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej w bramki piłkarskie zgodne z Unifikacją Współzawodnictwa i Szkolenia Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej, spełnia wymogi określone w § 1 ust. 2 wskazanej wyżej uchwały.

W związku z powyższym, klub jest uprawniony do nieodpłatnego otrzymania zestawu bramek. Informujemy, że dystrybucja sprzętu rozpocznie się w kwietniu 2017 roku. Zestaw zostanie doręczony na adres wskazany przez klub w formularzu zgłoszeniowym.

Dziękujemy za współpracę.

Z poważaniem,

Polski Związek Piłki Nożnej

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress