Budowa Centrum Zarządzania Komunalnego i Kryzysowego w Szczuczynie

0
Razem z moimi współpracownikami dopracowaliśmy i ponownie złożyliśmy wniosek o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych zadania pod nazwą Budowa Centrum Zarządzania Komunalnego i Kryzysowego w Szczuczynie. Bez tego dofinansowania nie jesteśmy w stanie sami podołać wyzwaniu.
Codzienne funkcjonowanie miasta i gminy Szczuczyn w sposób zapewniający właściwy poziom bezpieczeństwa nie jest możliwe bez odpowiednio funkcjonujących służb komunalnych. Do tego celu potrzebujemy odpowiedniego zaplecza. Mamy już działkę, opracowaliśmy projekt budowlany. Uzyskaliśmy wszelkie niezbędne pozwolenia. Teraz musimy poczekać na ocenę złożonego przez nas wniosku i liczyć na to, że oceniający dostrzegą olbrzymią szansę i niezbędność tkwiące w tej inwestycji.
Trzymajcie kciuki za powodzenie naszych działań!
Źródło: fb Artur Kuczyński

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress