Były pracownik Mlekpolu nowym wiceprezesem KRUS-u

1

Były radny miasta Kolno, wicestarosta kolneński, a obecnie radny powiatowy Wojciech Sekściński został w poniedziałek powołany przez ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela na stanowisko wiceprezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie.

Sekściński studiował w Olsztynie na wydziale Nauki i Żywności. Uzyskał tam tytuły magistra inżyniera o specjalności Organizacja Produkcji
i Kształtowanie Jakości w UE oraz Technologia Mleczarska. W Olsztynie ukończył również Studia Podyplomowe Zarządzanie Funduszami Unijnymi.

Nowy zastępca prezesa KRUS ma 35 lat i doświadczenie zawodowe w branżach związanych z rolnictwem. Pracował m.in. w SM „Mlekpol” w Grajewie.

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress