Cotygodniowe spotkania naczelników Starostwa Powiatowego

0

W harmonogram prac Starostwa Powiatowego w Grajewie wpisały się cotygodniowe spotkania Starosty Powiatu Grajewskiego Pana Zygmunta Kruszyńskiego z kadrą kierowniczą Starostwa Powiatowego w Grajewie. Podczas spotkań omawiane są bieżące kwestie związane z funkcjonowaniem urzędu m.in zaprezentowanie w gronie kierownictwa spraw i zadań zrealizowanych lub będących w trakcie realizacji w poszczególnych wydziałach, przyjęcie wspólnych rozwiązań, ustalenie informacji upublicznianych w wydziałach w czasie cotygodniowych spotkań zespołów, ustalenie informacji przekazywanych opinii publicznej za pośrednictwem środków masowego przekazu. Uczestniczący w spotkaniach naczelnicy, przekazują istotne informacje pracownikom podległych wydziałów. Informują także o działaniach realizowanych przez inne wydziały Starostwa Powiatowego w Grajewie.
Częste spotkania i rozmowy bardzo pomagają w podejmowaniu bezpośrednich działań zmierzających do poprawienia pracy a przede wszystkim pozwalają natychmiastowo reagować na wszelkie problemy.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress